Anasayfa Nedir? Kullanımı İçeriği Kullanıcı Yorumları Sipariş Ver

estealmondelayak-0-2Nasır, ölü ve katı deri tabakası olarak adlandırılabilir. Ölü olan deri hücreleri, keratin tabakası oluştururlar ve böylece nasırın altındaki deri hücreleri iltihaplanmaktadır. Nasır genellikle ayağımıza olmayan veya ayağımızı vuran ayakkabılardan kaynaklanmaktadır.

Ölü deri tabakasının dip kısmı, sinir uçları ile aktif temas halinde olduğundan insanlara bazen dayanılmaz derecede acı hissettirmektedir. Can yakıcı olan ve köyü bir görüntü oluşturan nasırlar parmak üstleri, parmak araları, tırnak kenarları, tırnak yatağında, ayağın üstünde ve altında. Yani basıncın ve sürtünmenin olduğu her yerde oluşabilir.

Sert Nasır: Yoğun bir kökü (merkezi) olan sertleşmiş bir deri tabakasıdır. Ayak parmaklarının tepe kısımlarında, küçük ayak parmağının yan ve tepe kısmında veya ayağın altında oluşabilir.

Yumuşak Nasır: Yaklaşık 1–4 cm çapında, kızarmış, hassas bir bölge olarak görülür. Pürüzsüz ve ince bir merkezi vardır. Ayak parmaklarının diş kenarlarında görülebilir.

Tohum Nasırı: Genellikle topuğun yan ve arkalarında görülebilen ve ölü cilt hücrelerinden oluşan bir nasir türüdür.

  • Nasır tedavisinde yapılması gerekenlerin başında gelenler;
  • Doğru seçilmiş, ayağımıza uygun ayakkabılar seçmek.
  • Ayak temizliğine dikkat etmek.
  • Nemlendirmeye önem vermek.

Gibi önlemler alabilirsiniz. Fakat çoktan oluşmuş nasırlarınız için Nasır Çözeltisini öneriyoruz. Nasır Çözeltisi nasır tedavisine, nasırın ortadan kaldırılmasına yardımcı bir üründür.

  • 20ML Şişe İçeriği:
  • Salisilik Asit : 5 g.
  • Asetik Asit : 1.5 g.
  • Kloral Hidrat : 1.5 g.
  • Kollodyon Elastik : 15 g.

Nasır Çözeltisi Kullanımı:

1- Nasırlı ayağı sıcak suda takriben 15 dakika yumuşatınız ve kurulayınız.

2- Sünger nasır üzerine gelecek şekilde koyunuz.

3- Sünger deliğine ( nasır üzerine ) 2 damla ilaç damlatınız.

4- Damlatılan ilaç 2-3 dakikada katılaşacaktır.

5- Süngerin 24 saat sabit kalması için bant yapıştırınız.

Dilan © 2013 Orjinal Dilan Çözeltisi Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır.Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google - Dilan Çözeltisi - RSS - Google Sitemap - Ayak Sağlığı - Dilan Solüsyonu
Uyarı!... Dilan Çözeltisi bir ilaç değil. Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Sitede yer alan Nasır Çözeltisi isimli ürün ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticinin ürün hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden nasircozeltisi.com sorumlu değildir. Ürünün kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?
prostat seti uzamax Nature Genome Tırnak Mantarı Şampuanı rus merhemi kore kırmızı ginseng tablet