Anasayfa Nedir? Kullanımı İçeriği Kullanıcı Yorumları Sipariş Ver

ayak-bakımıPek çok rahatsızlık için ‘Çeken bilir’ deyimi kullanılır. İşte bu deyim, nasır için de oldukça yerinde bir söylemdir. Nasıl deyilip geçilse de, bu problemi çekenler için nasır; ciddi bir sıkıntı, kötü bir görüntü ve oldukça büyük bir sorundur. Özellikle ayaklarda ve ellerde oluşan nasırlar kişilerin yaşamlarını olumsuz etkilemektedir. Şimdi dilerseniz nasır nasıl oluşur, nasır tedavisi nedir gibi soruların yanıtlarını paylaşalım sizlerle…

Nasır Nasıl Oluşur?

Bir deri hastalığı olan nasır, derinin kendini koruma altına alarak oluşturduğu bir cilt sorunudur. Sıkışan, baskı gören bölge, deri tarafından zarar görmemek amacıyla sert bir tabaka haline gelir. Bu tabaka da zamanla nasıl oluşumu olarak adlandırılır. Bu en çok ayaklarda meydana gelmekle birlikte, özellikle çeşitli sektörler çalışanlarının (ayakkabıcı, derici, terzi) el gibi benzeri deri tabakasında da görülebilir. Nasır oluşmasındaki ana neden ayağın belli bir veya birkaç bölgesinde sürtünmeyle birlikte oluşan fazla basınçtır. Nasır oluşumuna etki edebilecek birçok neden olmasına rağmen, bu tür etkiye sebep olabilecek ana nedenler şu şekildedir:

Sıkı ayakkabı

Ayak yapısına uyumsuz ayakkabı

Yüksek topuklu ayakkabı

Dışarıda yalın ayak yürümek

Ayak parmaklarındaki deformasyonlar

Ayağın fazla kemikli olması

Yanlış yürüme (basma) hareketi

Nasır Nasıl Tedavi Edilir?

Nasır tedavisi için, öncelikle nasır oluşumunu ortadan kaldırmak, yeni nasıl oluşumlarının önüne geçerek ilk adım atılır. Nasır basit ve kolay bir sorun gibi görünse de ölü deri tabakasının tamamını ortadan kaldırabilecek ve derinin düzgün görünümünü kazandırabilecek bir etkin tedavi oldukça zordur. Bu nedenle üretilen Dilan Nasır Çözeltisi de nasırlarınızdan sorunsuz ve kalıcı olarak kurtulmanıza yardımcı olur. Düzgün kullanıldığında her çeşit nasırın sorunsuz bir şekilde kalıcı olarak tedavi edilmesine yardımcı olan Dilan Nasır Çözeltisi, pek çok kişinin nasırlarından kalıcı olarak kurtulduğu yöntemlerin başında gelmektedir. Siz de nasır sorununuzu; nasır tozu olarak da bilinen Dilan Nasır Çözeltisi ile çözebilir, ayak bakımınız ve yenilenen derinizle cildinizdeki pürüzsüzlüğü yeniden keşfedebilirsiniz.

Dilan © 2013 Orjinal Dilan Çözeltisi Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır.Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google - Dilan Çözeltisi - RSS - Google Sitemap - Ayak Sağlığı - Dilan Solüsyonu
Uyarı!... Dilan Çözeltisi bir ilaç değil. Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Sitede yer alan Nasır Çözeltisi isimli ürün ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticinin ürün hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden nasircozeltisi.com sorumlu değildir. Ürünün kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?
prostat seti uzamax Nature Genome Tırnak Mantarı Şampuanı rus merhemi kore kırmızı ginseng tablet